Sisesta kehtiv e-maili aadress ja saad kohe

TASUTA ligipääsu kõikidele videointervjuudele

Tasuta ligipääs

Edukad Eesti ettevõtjad annavad Sulle kasulikke ärinõuandeid, TASUTA

Õpid teiste ettevõtjate edusammudest ja pöörad oma uued teadmised rahaks.

Ettevõtjale | Turundajale | Äri alustajale

Viljo Vabrit

Selle video põhiteema on "MAGNET". Üks olulisemaid asju sinu äritegevuse juures. Sisuliselt on see mingi väga väärtuslik info, mis niisama maas ei vedele ja mida sinu potentsiaalsed kliendid iga hinna eest saada tahaksid.

Tasuta ligipääs videole

Alar Ojastu

Kuidas seada eesmärke ja mismoodi üldse nendesse suhtuda? Alaril on selle kohta täiesti oma nägemus ja seda oli huvitav kuulata.

"Enese esiplaanile seadmine võib esialgu tunduda veidi egoistlikuna kuid pikas perspektiivis võidavad sellest kõik." Kuidas see päriselus välja näeb?

Tasuta ligipääs videole

Meelis Einstein

Meelis on Kunda Tsemenditehase direktor. Et nii suurt ettevõtmist juhtida, on vaja külma närvi, natuke kõva kätt ja piisavalt arukust, et suuta mitu käiku ette näha ja ette mõelda. Sest nii suur tehas on nagu kruiisilaev, mida järsku ringi ei keera. Kui sa teed täna otsuse, siis tulemusi näed alles tükk aega hiljem. Ja kui sa suudad sellise ajalise nihkega märki tabada, siis oled juht omal kohal.

Tasuta ligipääs videole

Yrjo Ojasaar

Kui vähegi võimalik, siis püüa sobituda oma tootega kliendi käitumismudelisse, sest inimesi muuta, nõudlust ja turgu ise nullist tekitama hakata on väga kallis ettevõtmine.

"Raha annavad sõbrad, lollid ja perekond"

"Teemanti väärtus on vaid mõned dollarid"

"Eesti investori mediaaninvesteering on 2200 €"

Tasuta ligipääs videole

Ekke Lainsalu

Ekke on müügitööga seotud juba üle 20 aasta. Algaja müügimehena oli ta potentsiaalne läbikukkuja kes siiski hiljem tippu välja murdis. Täna on Ekke ise koolitaja ja müügitreeningute läbiviija.

"Pea meeles, et klient ei osta kunagi sinu TOODET vaid ta ostab SINU toodet"

...ja tee oma "MAGNET"

Tasuta ligipääs videole

Priit Kallas

Priit on tegelenud internetiturundusega juba üle 17 aasta. Uurisime kuidas virtuaalses keskkonnas oma äri arendada ja lisaks saime nippe kuidas ka päris elus oma ettevõtet edukalt majandada.

Tasuta ligipääs videole

Anton Kuznetski

Anton vastutab Palgainfo Agentuuri arendustegevuse eest ja omab head ülevaadet erinevate organisatsioonide personalitemaatikast.

„Inimese tööjõud on vara, mis omab turuväärtust. Väärtuse turupõhine hindamine hoiab ära enamuse personaliala probleemidest“

Tasuta ligipääs videole

Indrek Maripuu

Indrek oskab näha ja teha asju teistmoodi. Õnneks on ta nii lahke, et jagab neid teadmisi ka teistega. Ettevõtjad on väga tihti sattunud nö. “rajasõltuvusse”. Siis tulebki appi Indrek, kes aitab neid mõttemustreid murda ja muuta.

Tasuta ligipääs videole

Äri e-õppe videokeskkond

Tavakoolitused ja seminarid on kallid ja nõuavad suurt ajaressurssi. Meie toome kvaliteetsete videointervjuude vahendusel kõik tarkused Sulle koju kätte, tasuta. Vaatad millal ise tahad. Edu saavutad siis, kui oled konkurentidest kiirem õppija ja ideede teostaja.

Ühe klikiga
õiges kohas

Vaata PDF sisuslaide

Kõikidel videotel on sisukorda tutvustavad PDF slaidid, mis on varustatud klikitavate ajakoodidega. Leia vaid sulle sobiv teema, kliki ajakoodile ja satud kohe videos õigesse kohta.

Revolutsioon
videointervjuudes

Nüüd saad otse video sees teemasid valida. Kõik videod on varustatud teemade kaupa interaktiivsete ajakoodidega, mis tähendab seda, et nii leiad kiirelt sind huvitava sisu, klikid ajakoodile ja oled hetkega õiges kohas.

Võid kuulata ka ainult helifaile

Kui soovid, saad kuulata ka ainult heli või siis hoopis selle endale alla laadia, et kuulata hiljem seal kus ise soovid, sõltumata interneti olemasolust ja kiirusest.

Miks ma peaksin liituma?

 • Saad palju väärtuslikke nõuandeid
 • Suurendad oma sissetulekuid
 • Õpid uusi lähenemisi
 • Rikastad oma mõttemaailma
 • Mitmeid tunde kasulikku videomaterjali
 • Saad parimate äriraamatute soovitused
 • Teadmisi nii tegijatele kui ka alustajatele
 • Õpid teiste edust ja ei pea ise ratast leiutama
 • Saad interaktiivsed pdf sisuslaidid ajakoodidega

Mida head veel

 • 2 x kuus uus video
 • Audiofailide allalaadimise võimalus
 • Põhipointid tekstigraafikaga välja toodud
 • Lihtne ja kasutajasõbralik äri e-õppe keskkond
 • Puhas heli ja korralik montaaž
 • Kuulad seal kus ise soovid
Tasuta ligipääs